Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
szlipp
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2013, 12:04
Kontaktowanie:

Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

Autor tematu

24 lip 2013, 12:14

Cześć!
Czy moglibyście wyrazić swoje opinie o hostingu Hekko.pl? Czy jest to dobry i wiarygodny hosting? Można tam wrzucić swoje strony bez obaw o utratę danych?
Pozdrawiam


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

24 lip 2013, 12:25

O utratę danych nie trzeba się martwić w większości płatnych i już istniejących jakiś dłuższy czas na rynku firm.
Poza tym, z tego co czytam Hekko robi codziennie kopie.


 
Awatar użytkownika
kolos
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2013, 15:37

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

15 paź 2013, 15:39

Mam u nich konto a z 6 lat? Zmieniałem tylko parametry. Trzymam tam mnóstwo domen i wszystko działa tak jak powinno. Przede wszystkim nie ma żadnych problemów z supportem, przy czym płaci się śmieszne grosze... Jeśli będą utrzymywali ten poziom to na pewno hostingu nie zmienię.


 
Awatar użytkownika
marqku
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2013, 17:30
Lokalizacja: Poland/France

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

15 paź 2013, 17:39

hahaha chyba z firmy jestescie ze takie bzdety piszecie chwalac ten padowiec


 
Awatar użytkownika
dominik90
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2013, 23:51
Kontaktowanie:

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

02 sty 2014, 16:38

Znam kilka osób które utrzymują tam strony i są zadowolone, osobiście też korzystam z ich usług. Opinie na pewnym dość znanym forum o hostingach też mówią same za siebie. Nie znam innego hostingu w tej cenie z z tą jakością i serwerami w Polsce.


 
Awatar użytkownika
installsat pl
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2014, 10:30
Kontaktowanie:

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

04 sty 2014, 14:46

Właśnie zastanawiam się nad zmianą hostingodawcą i myślę o nich, ale czytając opinie tu i tam zaczynam się zastanawiać. Kolejna sprawa wygląda tak, że nie ma hostingów idealnych.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

04 sty 2014, 15:09

Są bliskie ideału ale za odpowiednią opłatą.


 
Awatar użytkownika
Eskel90
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2014, 1:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

25 maja 2014, 1:52

Hekko jest w porządku, korzystam z ich marki Jupe od 3 lat i nie mam zastrzeżeń.


 
Awatar użytkownika
KarolP
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2014, 13:46
Lokalizacja: Berlin
Kontaktowanie:

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

16 sie 2014, 11:16

Używam Hekko.pl na 2 moich projektów. Strony mają się dobrze i nie ma dużych problemów.


 
Awatar użytkownika
ronek
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2014, 18:46

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

18 sty 2015, 16:29

Trzymam wszystko na tańszym Firehost - na Hekko też mieliśmy konto, ale to kilka lat temu. Jesteśmy z Firehost zadowoleni. POrządny support i stabilny serwer. Zmian na pewno nie będzie - przynajmniej na razie.


 
Awatar użytkownika
adiwysocki
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2015, 16:09

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

01 mar 2015, 12:07

+ za świetny support, wysoką dostępność (każdemu komu wydaje się, że dostępność to obecnie standard polecam sprawdzić żałosny hosting na biznes host).
- cięższe strony nie działają wystarczająco szybko i tu już trzeba szukać alternatyw (dla mnie jest to zenbox)


 
Awatar użytkownika
Kramek
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2015, 0:58

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

29 maja 2015, 1:03

Nie polecam absolutnie. Miałem u nich hosting ponad 3 lata, lecz od kilku miesięcy bardzo często zdarzały się connection_timed_out czy problemy z dostępem do poczty. Nie było to jednorazowe, bo trwało przez wiele godzin dziennie, co dla firm tworzących strony i programistów wykonujących masę odświeżeń na godzinę sprawiało, że praca była wręcz niemożliwa.

Jednak najlepszą wizytówką firmy jest jej właściciel i jego absurdalny brak kultury oraz poczucia winy w przypadku klientów, którzy zgłaszają na support awarie i pady ich serwerów. Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy, jest dużo innych, które oferują znacznie lepsze rozwiązania i przede wszystkim nie zabijają brakiem kompetencji i kultury właściciela. O ile dawałem jeszcze jakieś szanse na poprawę sytuacji, o tyle maile od właściciela przekonały mnie, że ktoś tam ma mocno nie po kolei.

W momencie przenosin miałem u nich kilkanaście różnych stron i portali, postawionych na różnych skryptach i wszędzie podobne problemy (może poza tymi, które nie korzystały z bazy - tutaj naturalnie wykluczone są pady bazy).


 
Awatar użytkownika
Tpk-Games
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 12 maja 2015, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

05 paź 2015, 16:28

Ja korzystałem pół roku jednakże tak jak kolega wyżej zaliczałem pady ( z tym, że serwera a nie bazy ). Wieczorami hosting często zwalniał.
Generalnie nie polecam.

Równiez kilka razy nie mogłem zalogować się do poczty na hekko.
Przeniosłem się teraz do lh.pl i obecnie nie ma żadnych problemów.


 
Awatar użytkownika
rafsoft
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2015, 11:28

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

09 lis 2015, 11:37

to niepoważna firma, obsługa klienta to kpina
mają i traktują klienta jak idiote moja strona nie działa od dwóch dni
na prośby mailowe i działania czekam już dwa dni, traktują mnie jak kretyna w mailach sobie robią żarty i pośmiewisko
a Pan na telefonie zero kultury a prowadzenie rozmowy to już totalnie brak szacunku
To ma być profesjonalna obsługa klienta i profesjonalny hosting?
zenada nie spie jedną noc chodzę w nerwach, biznes unieruchomiony prace zaplanowane muszą czekać
tracę pieniądze a oni sobie kpią ze mnie. Odradzam
trzymajcie się z dala od nich! banda oszołomów którz myślą że pozjadali rozumy.


 
Awatar użytkownika
Bartosz1
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:11

Re: Hekko.pl - ktoś tam hostuje? Opinie

22 mar 2017, 13:13

ZEROWA pomoc techniczna - pisząc ZEROWA mam na myśli ZEROWA. Wydajność serwerów VPS ŚREDNIA. Absolutnie nie polecam.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości