Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
aka_z
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, 21:35

SMF 2.1 Beta 2

Autor tematu

27 lut 2016, 10:37

Witam wszystkich użytkowników chciałem poruszyć bardzo ważny temat, jak dla mnie :P.

Poszukuję skryptu na nowe forum, a raczej kontynuację. Muszę się niestety przenieść z IPB 4.1.x

Miałem dylemat pomiędzy stabilną wersja phpbb 3.1.x a wersją beta smf 2.1

Pobawiłem się około 2 dni zainstalowałem je na loclahost potem na hostingu, jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej wersji.
Od razu przypadł mi do gustu intuicyjny i prosty panel administratora w każdym bądź razie wygląda lepiej niż phpbb,mybb.
Zaciekawiło mnie też możliwość edycji stylu i natychmiastowego podglądu.
Być może się mylę ale nie zauważyłem czy istnieją jakieś dodatkowe modyfikacji na wersję beta... ?
Czy ktoś się gdzieś doczytał czy pracę nad stabilną wersją , czy jest określony termin wydania.

Co do samego stylu to nie było by dla mnie problemu, gorzej jeśli nie mógłbym użyć tinyportal itp.

Jakie są wasze doświadczenia i przemyślenia na temat wersji BETA2 SMF 2.1


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: SMF 2.1 Beta 2

27 lut 2016, 15:10

Ta beta istnieje od dawien dawna, tutaj o niej pisał @Trace w 2014 roku.

Nie wiem czy jest sens stawiania tego na produkcji.


 
Awatar użytkownika
aka_z
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, 21:35

Re: SMF 2.1 Beta 2

Autor tematu

27 lut 2016, 16:59

To co radzisz ? :) Lepiej wybrać phpbb3


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: SMF 2.1 Beta 2

27 lut 2016, 18:16

Dla jakiegoś poważniejszego projektu, z pewnością. Możesz też sobie zainstalować stabilną wersję SMF a potem aktualizować.


 
Awatar użytkownika
yarofam
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 18:52

Re: SMF 2.1 Beta 2

24 paź 2021, 18:58

Świetna gra сasyno online zawsze gramy i jeszcze nigdy nie przegraliśmy https://fansportsklep.pl/ sprawdź swoje szczęście!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości