Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
lordnitos
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 22 lis 2012, 18:36
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontaktowanie:

Keed.pl - Darmowy hosting

Autor tematu

27 lis 2012, 20:02

Więc tak, chciałbym wam zaprezentować niedawno przeze mnie znaleziony i w sumie używany też ale tylko do celów prywatnych, darmowy hosting keed.pl

{l Image}

Dość ciekawym faktem jest to, że możemy mieć nieograniczoną liczbę domen, jest dość dobre wsparcie live no i co najważniejsze nie ma zbyt dużo reklam. Fakt faktem, jedyną reklamą jest kilka linków w stopce, ale w niczym one nie przeszkadzają.


 
Awatar użytkownika
Amfidiusz
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:11
Lokalizacja: Amsterdam
Kontaktowanie:

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

02 gru 2012, 22:12

Żałosny marketing...


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

02 gru 2012, 22:54

Głupotą takich hostingów jest nie wiadomo jak wielka oferta. Oferują bardzo dużo miejsca, transferu i innych wodotrysków, a z biegiem czasu robi się taki śmietnik na ich serwerowni, że głowa mała. Wszystko zaczyna przymulać, jest wiele skarg, pojawiają się niedogodności, których klient nie mógł przewidzieć, np. musowe reklamy pod pretekstem, że wystąpiła potrzeba na utrzymanie serwerów i dlatego są wyświetlanie, a jeśli ich nie chcesz, to wyślij SMS'a i tak dalej... Liczne przerwy i inne buble. Wydaje mi się, że nie rozwiną się na dobre, a prędzej czy później zaniżą parametry kont, ograniczą rejestrację, wymiękną.

Z tego co widzę, to już wprowadzili konta VIP. :lol:

Najsensowniejszym darmowym rozwiązaniem jest cba.pl . Mają już kilka ładnych lat za sobą i nie zanosi się na to, aby nagle mieli zniknąć z sieci.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

04 gru 2012, 12:59

Amfidiusz napisał/a:
Żałosny marketing...


Hym? :)


 
Awatar użytkownika
Keed-pl
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:53

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

04 gru 2012, 18:29

kaaleth napisał/a:
Głupotą takich hostingów jest nie wiadomo jak wielka oferta. Oferują bardzo dużo miejsca, transferu i innych wodotrysków, a z biegiem czasu robi się taki śmietnik na ich serwerowni, że głowa mała. Wszystko zaczyna przymulać, jest wiele skarg, pojawiają się niedogodności, których klient nie mógł przewidzieć, np. musowe reklamy pod pretekstem, że wystąpiła potrzeba na utrzymanie serwerów i dlatego są wyświetlanie, a jeśli ich nie chcesz, to wyślij SMS'a i tak dalej... Liczne przerwy i inne buble.

Podejrzewam że nigdy nie korzystałeś z naszej oferty a już z góry ją skreśliłeś. Sytuacje które opisujesz nigdy nie miały u nas miejsca. Nie wyświetlamy reklam na stronach użytkowników po za linkami tekstowymi w stopce. Parametry nigdy nie ulegną zmianie. Serwis keed.pl istnieje od prawie 8 miesięcy i na chwilę obecną hostujemy > 5 000 stron (nie licząc subdomen w obrębie dodanych domen) dziennie przybywa kilkadziesiąt nowych kont. I nic nie "przymula". Nie zamierzamy ograniczać rejestrację czy też znikać. Wręcz przeciwnie ;)

kaaleth napisał/a:
Z tego co widzę, to już wprowadzili konta VIP. :lol:

Konta VIP zostały wprowadzone na prośby użytkowników.

Najsensowniejszym darmowym rozwiązaniem jest cba.pl . Mają już kilka ładnych lat za sobą i nie zanosi się na to, aby nagle mieli zniknąć z sieci.

Twierdzisz że zasypiemy strony reklamami. CBA.pl- świetny przykład hostingu bez nachalnych reklam (reklamy flash na cały top).
musowe reklamy pod pretekstem, że wystąpiła potrzeba na utrzymanie serwerów i dlatego są wyświetlanie, a jeśli ich nie chcesz, to wyślij SMS'a i tak dalej...

Taka sytuacja akurat występuje na wyżej wspomnianym darmowym darmowym hostingu nie u nas. Nie korzystamy z usług premium SMS jak i również nie zasypujemy stron reklamami. Na prośbę przenosimy strony na plan PRO (w przypadku ciekawych czy też ambitnych stron www).

Nikogo nie przekonuję ani nie namawiam do rejestracji. Każdy ma swój rozum i wybiera to co dla niego najodpowiedniejsze.


 
Awatar użytkownika
Keed-pl
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:53

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

04 gru 2012, 18:50

Nie mogłem już edytować postu a chciałem jeszcze dodać od siebie parę słów.

Amfidiusz napisał/a:
Żałosny marketing...

Dziękujemy za miłe słowa. Tylko nie wiem czy z odpowiednich ust. Bo jakiś czas temu reklamowałeś swój "nielimitowany" darmowy hosting, ciekaw jestem od kiedy istnieją nielimitowane procesory czy też dyski bez limitu pojemności ale przemilczę ;) Wracając do tematu- w naszym wypadku parametry są realne.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

04 gru 2012, 21:44

Jakie są zalety takiego konta VIP? Konto może jest przenoszone na oddzielny serwer czy jest razem z darmowymi kontami?


 
Awatar użytkownika
Keed-pl
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:53

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

04 gru 2012, 22:12

Mamy zamiar wprowadzić podział- dla kont PRO oddzielny dedyk lecz jeszcze nie wiem kiedy to nastąpi ;) Na razie jest to w planach.
A zalety to głównie brak linków w stopce, priorytetowa pomoc.


 
Awatar użytkownika
Amfidiusz
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:11
Lokalizacja: Amsterdam
Kontaktowanie:

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

05 gru 2012, 1:12

Keed-pl napisał/a:
Nie mogłem już edytować postu a chciałem jeszcze dodać od siebie parę słów.

Amfidiusz napisał/a:
Żałosny marketing...

Dziękujemy za miłe słowa. Tylko nie wiem czy z odpowiednich ust. Bo jakiś czas temu reklamowałeś swój "nielimitowany" darmowy hosting, ciekaw jestem od kiedy istnieją nielimitowane procesory czy też dyski bez limitu pojemności ale przemilczę ;)


Zgadza się - reklamowałem. Nie uprawiałem za to żałosnego marketingu zachwalając darmowy hosting, który niby przez przypadek znalazłem. Założylibyście swój wątek z ofertą to nie byłoby problemu. W końcu na konkurencji kliencie tylko skorzystają. A którą opcję ostatecznie wybiorą, to już ich decyzja.

Chcecie uprawiać marketing szeptany, to przestudiujcie jego podstawy.


 
Awatar użytkownika
Amfidiusz
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:11
Lokalizacja: Amsterdam
Kontaktowanie:

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

05 gru 2012, 8:12

Nie mogę już edytować. Wygląda na to, że wczoraj trochę się zagalopowałem i że marketing szeptany w Waszym przypadku działa prawidłowo, czyli klienci polecają dalej, co się chwali, skoro jest co polecać.
Przepraszam zarówno kolegów z keed.pl, jak i OPa. Niepotrzebnie starałem się wyciągnąć wnioski tam, gdzie ich nie było.


 
Awatar użytkownika
Keed-pl
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:53

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

06 gru 2012, 21:22

Ok, nie gniewamy się. Z autorem tematu nie mamy nic wspólnego (po za tym że korzysta z naszych usług). Po prostu od czasu do czasu googlujemy tematy związane z keed.pl i staramy się rozwiązać wątpliwości/niejasności ;)


 
Awatar użytkownika
marqku
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2013, 17:30
Lokalizacja: Poland/France

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

15 paź 2013, 17:40

szkoda ze stanelo tam wszystko,nawet forum ledwo sie otwiera.Serio korzystalam i chwale sobie,ale teraz :(


 
Awatar użytkownika
Keed-pl
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:53

Re: Keed.pl - Darmowy hosting

12 lut 2014, 14:23

@up
Forum było hostowane u zewnętrznego usługodawcy. W chwili obecnej zostało przeniesione na nowy hosting, lecz rejestracja jest nadal wyłączona. W sprawie kłopotów najszybszą drogą pomocy jest ticket (zgłoszenie) z poziomu Cpanelu.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości