Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Hostinger.pl - darmowy hosting bez reklam

03 lis 2013, 19:38

Nice, przez to że na darmowym hostingu jest większe prawdopodobieństwo na to że użytkownik będzie miał nielegalną wersję aplikacji, hosting nie pozwala w ogóle korzystać z niej. No ale cóż, to ich zabawki.

Cofam to co powiedziałem. Taka informacja powinna być w regulaminie a nie w dyskusjach na ich forum.


 
Awatar użytkownika
dominik90
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2013, 23:51
Kontaktowanie:

Re: Hostinger.pl - darmowy hosting bez reklam

Autor tematu

09 lip 2014, 21:51

Była taka informacja w regulaminie. Obecnie osobiście zrezygnowałem z hostingera. Wszystko działało w miarę, później było (i nadal jest) coraz gorzej. Ciągłe problemy z limitami, zdarzają się dość często problemy z serwerami (nawet płatnymi) a jeśli strona zdobywa większy ruch to lepiej szybko ją przenieść. Zachęcam do lektury tego artykułu o hostingerze.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Hostinger.pl - darmowy hosting bez reklam

09 lip 2014, 22:06

Myślę że darmowy hosting z upływem czasu staje się po prostu nieopłacalny.


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Hostinger.pl - darmowy hosting bez reklam

10 lip 2014, 11:55

Macsch15 napisał/a:
Myślę że darmowy hosting z upływem czasu zniknie.

fixed.

Z tego co pamiętam, to wcięło im 2-3 sub-domeny. 0 komunikatów od administracji z jakąkolwiek informacją o tym, co się stało, czy - najważniejsze - kiedy to zostanie naprawione. Strony kasowane są bez żadnych uprzedzeń i nie mam na myśli tutaj tych ze skryptami tzw. nulled, ale normalnymi, zwyczajnymi. Było już o tym nieraz. Jeśli ktoś myśli o poważnej stronie www na tym hostingu, to dzienny backup będzie wskazany.

Poza tym, dziwny support (Inga, Sandra, ??? ... Martynka, Karolika), w którym osoby kopiują cały czas ten sam szablon postów. Nuda!

Jeśli już naprawdę ktoś uparł się na tego hostingera to lepszym sposobem byłoby skorzystanie z choćby angielskiej/niemieckiej odsłony.

Cały czas jestem jednak tego zdania, że lepiej kupić hosting, niż korzystać z darmowych. Polecam zacząć od minthost'a.


 
Awatar użytkownika
dominik90
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2013, 23:51
Kontaktowanie:

Re: Hostinger.pl - darmowy hosting bez reklam

Autor tematu

10 lip 2014, 20:52

Darmowy hosting nadaje się chyba tylko do nauki i na zaliczenie z informatyki. Hostinger mimo tego że jest tyle czasu niestety nie dorobił się sub-domeny .pl. Support naprawdę mają fajny, na początku polecałem hostingera, uzbierało mi się trochę aktywnych poleconych i zgłosiłem się do wypłaty 3 x 15zł, było to 17.04.2014 r. do dn. dzisiejszego dostałem 15zł - prowizja PayPal. Hostinger opóźnienia tłumaczył tym że wypłatami zajmuje się osoba z Ukrainy jak dobrze pamiętam.


 
Awatar użytkownika
Kaska9smn7
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2022, 7:40

Re: Hostinger.pl - darmowy hosting bez reklam

13 wrz 2022, 7:45

Hostinger oferuje przestrzeń dyskową, przepustowość i konta e-mail bez żadnych reklam. Tak, hostinger.pl to darmowy hosting, który nie wymaga rejestracji ani zapisywania się. Możesz stworzyć sporą liczbę darmowych stron internetowych, kont FTP oraz baz danych MySQL. Możesz również dodawać kolejne subdomeny do swojej strony.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości