Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
lordnitos
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 22 lis 2012, 18:36
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontaktowanie:

Trochę o Viscie i IPhonie

Autor tematu

28 lis 2012, 20:20



 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Trochę o Viscie i IPhonie

28 lis 2012, 20:33

Vista to tragiczny system, dostałem go razem z nowym komputerem i póki nie kupiłem XP musiałem się nim posługiwać.

Złe doświadczenie.


 
Awatar użytkownika
lordnitos
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 22 lis 2012, 18:36
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontaktowanie:

Re: Trochę o Viscie i IPhonie

Autor tematu

28 lis 2012, 20:36

Wszystko na temat tegoże systemu, mówi ten filmik... ;)

PS: Ty czytasz, w ogóle pw? :P


 
Awatar użytkownika
lukasamd
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 21 sie 2012, 8:51
Kontaktowanie:

Re: Trochę o Viscie i IPhonie

12 gru 2012, 16:04

Macsch15 napisał/a:
Vista to tragiczny system.


Vista to tragiczny system z 3 powodów:

1. Przez głupie osoby, które powtarzają to co powiedzieli inni bez zastanowienia się co mówią.

2. Przez dostawców sprzętu, którzy swoje zestawy oznaczali jako zgodne z Vistą, a które były na nią za słabe.

3. Przez wrażenia z wersji beta - multum osób było ciekawych tak, że "wyrobiło sobie zdanie" na wersjach beta i potem przyczyniali się do pkt. numer 1.


Ten system był wolny (to nie to samo co tragiczny) do wydania SP1. Service Pack bardzo go przyśpieszył, SP2 również jeszcze bardziej poprawiło wydajność. Niemniej i tak jest wolniejszy niż np. Windows 7, bo Vista domyślnie ma włączone nieco więcej usług.
Niemniej, jest to jeden z najstabilniejszych systemów od MS. Nieco Visty używałem (~2 lata) i nigdy nie miałem BSOD, pomimo tego że soft katuję na bardzo dziwne sposoby. Windows 7 już niestety takiej stabilności nie zapewnił.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości