Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Rozmowy o grach

Autor tematu

18 sie 2014, 17:05

W co gracie ciekawego i co polecacie?

Ostatnio przeszedłem Wiedźmina 2, gra cudowna (tak samo jak Wiedźmin 1), prawdopodobnie jeszcze raz będę musiał coś z nią powalczyć bo czuję że nie zrobiłem wszystkiego. Czekam w między czasie na premierę dzikiego gonu.
Aktualnie kończę Max Payne 3, mimo na początku klimatem dorównać pierwszej i drugiej części nie może, to później robi się mrocznie i ciekawie.

Jeżeli chodzi o gry multiplayer, to pykam w battlefield 4 i 3. Jakby ktoś chciał dołączyć to śmiało pisać :)

Zapraszam do dyskusji.


 
Awatar użytkownika
Wildhells
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 06 sty 2014, 0:27

Re: Rozmowy o grach

19 sie 2014, 14:52

W chwili obecnej gram tylko w Margonem, bo kocham grafikę 2D i wszystko co związane z pixelartem. Pykam sobie też w CS:GO. :)


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

Autor tematu

19 sie 2014, 16:57

Wildhells napisał/a:
wszystko co związane z pixelartem


A coś w stylu Terrarii albo Minecraft?


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

Autor tematu

19 sie 2014, 17:54



Dopiero co wstawiony.


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

19 sie 2014, 18:43

Aktualnie pogrywam w QuakeLive na laptopie ze względu na to, że oddałem zasilacz do serwisu. Dławił się w BF4 po ok. 20 min, więc wolałem nie ryzykować. Niezbyt przepadam za czwórką, trochę pograłem, jednak wolałem zostać przy trójce. Mapa Metro, przeważnie TDM, gdzie akcja toczy się głównie na punkcie A. Rozgrywka jest szybka i często przynosi wiele dobrej zabawy.

Podejrzewam, że po (mam nadzieje) naprawie zasilacza wrócę do ArmA 3, ew. może coś w między czasie wyhaczę ciekawego. :) Czekam na PES15 i The Crew, bo to jedyna gra, która w tym roku wywarła na mnie wrażenie. Borykam się też nad zakupem GTAV na PC, choć głównie dla trybu online, gdyż scenariusz mam już za sobą za sprawą plej-stacji.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

Autor tematu

20 sie 2014, 15:18

kaaleth napisał/a:
Niezbyt przepadam za czwórką, trochę pograłem, jednak wolałem zostać przy trójce.


Czwórka nie jest taka zła jak się człowiek przyzwyczai do niektórych błędów.


kaaleth napisał/a:
Czekam na PES15 i The Crew, bo to jedyna gra, która w tym roku wywarła na mnie wrażenie.


W The Crew grałem w betę i rozmiar świata robi gigantyczne wrażenie. Osobiście nie pasuje mi model jazdy, jest podobny do tego z Watch_Dogs.


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

20 sie 2014, 17:05

Możliwe, że masz rację. Poo dołożeniu kolejnej kości RAM (z 4 na 8) różnica i komfort gry jest/były znacznie lepsze. Najbardziej co mnie irytuje to ruch postaci. W trójce - moim zdaniem - zrobili to lepiej. Tutaj odnoszę wrażenie, jakbym grał jakimś klockiem z drewna. <_< Jest to kwestia przyzwyczajenia, ale wiele razy podchodziłem do tej części i za każdym razem rezygnowałem. Nie potrafię się tam zadomowić.

Macsch15 napisał/a:
W The Crew grałem w betę i rozmiar świata robi gigantyczne wrażenie. Osobiście nie pasuje mi model jazdy, jest podobny do tego z Watch_Dogs.


No nie mów, że skopali model jazdy?! Nie było mi dane grać w betę i chyba już nie zagram (doszły mnie słuchy, że ponownie ruszyła?) z powodu braku czasu, jednakże w tego typu grach powinno być to dopieszczone na maksymalnie wysokim poziomie. Właśnie zainspirowała mnie mapa głównie z tego powodu, że uwielbiam Stany Zjednoczone i naprawdę fajnie byłoby w grze zetknąć się z takim otoczeniem.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

Autor tematu

20 sie 2014, 17:11

kaaleth napisał/a:
No nie mów, że skopali model jazdy?!


Nie wiem czy skopali, osobiście mi nie odpowiada. Kwestia gustu :)
Mam nadzieję że multiplayer będzie ciekawy a nie rozwiązany jak w NFS Rivals gdzie znajomi są porozrzucani po całej mapie bez wspólnych zadań.

kaaleth napisał/a:
(doszły mnie słuchy, że ponownie ruszyła?)


Od 25 do 29 sierpnia.


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

20 sie 2014, 20:10

Należę do grupy osób hejtujących Watch Dogs, więc podobny/zbliżony model jazdy do ów gry jest dla mnie iście faktem porażających :(


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

20 sie 2014, 23:05

porażającym*

A tak w ogóle to zapowiedziane gry na ten rok jakoś mnie nie porwały. Może się starzeję? Chętnie czekam na sprawdzone produkcje, które pojawiają się co roku, dla przykładu Pro Evolution Soccer. Trochę napaliłem się na Obcy: Inwazja, ale po obejrzeniu gameplay'ów zraziło mnie AI. Obcemu przypisano cechy ludzkie i wygląda to tak, jakbyśmy po prostu uciekali przed człowiekiem w przebraniu obcego niżeli samym, prawdziwym obcym. Poza tym gra może się szybko znudzić, nie wykorzystano nawet gry w sieci bądź jakichkolwiek innych rozwiązań. Po prostu idź z punktu A do punktu B i nie daj się zabić - ot, cała gra.

Wiedźmin wygląda dość ciekawie, jednak ja zawsze preferowałem serię Gothic. I o ile pierwsza część przygód Geralda była jednym wielkim liniowcem, tak już nie ukończyłem i nie zaufałem tej serii. Nie mam nawet ochoty do niej wracać, już nawet bym się nie połapał o co tam chodzi... Identyczne odczucia mam z tytułem Assassin's Creed. Te gry widocznie nie są dla mnie :) .

Bah! Przypomniało mi się, że ciekawie prezentuje się Tom Clancy's The Division. Zawsze o tym tytule zapominam, kiedy mam styczność z tematami taki jak ten. :P Gierka wygląda na zacną, oby tylko podobna była optymalizacja, bo sam gameplay wygląda na porządną produkcję.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

Autor tematu

20 sie 2014, 23:21

Ja w tym roku czekam jeszcze na Dragon age inquisition, GTA 5 i może Far Cry 4.

kaaleth napisał/a:
Wiedźmin wygląda dość ciekawie, jednak ja zawsze preferowałem serię Gothic.


Zobacz sobie Risen 3. Parę dni temu miał premierę.


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

21 sie 2014, 8:22

Rzucę okiem z ciekawości, jak tylko zwrócą mi zasilacz. Jakoś jedynka mnie nie przekonała, ale dwójkę przeszedłem, a to właśnie między 2 a 3 łączy się wątek fabularny :) .


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

Autor tematu

21 sie 2014, 17:47

Podobno fani gothic'a są zadowoleni.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

Autor tematu

21 sie 2014, 20:32

Tym razem gameplay z Far Cry 4:



 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o grach

Autor tematu

22 sie 2014, 16:41

Wiedźmin 3 Q&A:


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości