Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
Regulamin forum
Dział ten powstał aby chętni mogli pochwalić się efektami pracy którą włożyli w swoje strony.

Pisząc temat, przedstaw w skrócie swoje forum bądź stronę, następnie wypunktuj efekty swojej pracy, np. autorskie dodatki, własny projekt graficzny.

Dział ten nie służy do reklamy. Nie stosuj sloganów ani zachęt do rejestracji. Nie umieszczaj bannerów graficznych. Nie chwal się konkursami albo eventami. Tematy zawierające te treści będą traktowane jako reklamy i usuwane.

Aby napisać temat w tym forum użytkownik musi posiadać przynajmniej 20 postów.
 
Awatar użytkownika
PerfectM
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:01

[NIEAKTUALNE] CentrumMMO.pl

Autor tematu

03 maja 2013, 15:28

Przedstawiam wam forum o tworzeniu gier via www.
Forum jest o tworzeniu gier via www. Ma ono już 3 miesiące i ok 7 aktywnych użytkowników. Chciałbym się zapytać czy to dużo czy mało?
Rownież chciałbym zasięgnąć waszej opini w temacie "pierwszego wrażenia"? Jak się podoba szablon? Co jest lepsze, pozostawienie działów pustych czy zapełnienie ich tutorialami z innych for?(oczywiście na start tylko, staram się dodawać nowe) Forum sprzyja rejestracji czy odstrasza i "mowi 'Nie przychodź tu wiecej'"?

Co zrobiłem:
1.Drobne modyfikacje stylu
2.Wgranie dodatków

www.centrummmo.pl
Głównie chodzi mi o opinie "pierwszego wrażenia" z góry dzieki :P


 
Awatar użytkownika
Trace
Stały użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:45

Re: CentrumMMO.pl

03 maja 2013, 18:01

PerfectM napisał/a:
Forum jest o tworzeniu gier via www. Ma ono już 3 miesiące i ok 7 aktywnych użytkowników. Chciałbym się zapytać czy to dużo czy mało?


Mało, ale wystarczająco żeby coś z tym zrobić.

PerfectM napisał/a:
Rownież chciałbym zasięgnąć waszej opini w temacie "pierwszego wrażenia"? Jak się podoba szablon?


Oczojebny. Nie podoba mi się. Bardzo mi się nie podoba... Już wolę domyślny MyBB :).

PerfectM napisał/a:
Co jest lepsze, pozostawienie działów pustych czy zapełnienie ich tutorialami z innych for?


Forów, kolego. Ani to, ani to. Najlepiej jest nie pozostawiać działów pustych zapełniając je swoimi artami.

PerfectM napisał/a:
Forum sprzyja rejestracji czy odstrasza i "mowi 'Nie przychodź tu wiecej'"?


Do mnie mówi: "Chodź, poczytaj, zarejestruj się", ale ja nie chcę :).


 
Awatar użytkownika
PerfectM
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:01

Re: CentrumMMO.pl

Autor tematu

03 maja 2013, 19:42

Tam pod wyszukiwaniem są kolory tła do wyboru, który najlepszy kolor? Bo domyślnie jest na pomaranczowy:)


 
Awatar użytkownika
Trace
Stały użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:45

Re: CentrumMMO.pl

03 maja 2013, 21:23

No widziałem, ale żaden nie jest dobry. Nagłówek szczególnie razi w oczy. A, i gdzie je stopka tego stylu? :)


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: CentrumMMO.pl

04 maja 2013, 1:23

Nieprzyjemne kolory. Okno logowania nie jest na środku strony.
Kolejny styl z "namiastką" IPB...

Przyjazne linki bez identyfikatorów to zgroza gdy będziesz się przenosić przykładowo na inną aplikację forum (mam taką nadzieję) lub będziesz chciał je po prostu zmienić.


 
Awatar użytkownika
PerfectM
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:01

Re: CentrumMMO.pl

Autor tematu

04 maja 2013, 10:04

@2UP
Stopka jest w zupełności zachowana i orginalna. Styl sciągnąłem prosto od autora.
@UP
Moim zdaniem jest to jeden z lepszych styli pod mybb. Linki mi się rownież nie podobają no ale te są najlepsze, używałem smf'a kiedyś i tam były ładne urle, dział/nazwa-tematu/ Niestety nikt nie zrobił takich linków na mybb a szkoda :P

Jaki kolor by pasował waszym zdaniem?


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: CentrumMMO.pl

04 maja 2013, 12:01

PerfectM napisał/a:
Linki mi się rownież nie podobają no ale te są najlepsze, używałem smf'a kiedyś i tam były ładne urle, dział/nazwa-tematu/ Niestety nikt nie zrobił takich linków na mybb a szkoda :P


A jaki problem je zmodyfikować?


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości