Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
Regulamin forum
Dział ten powstał aby chętni mogli pochwalić się efektami pracy którą włożyli w swoje strony.

Pisząc temat, przedstaw w skrócie swoje forum bądź stronę, następnie wypunktuj efekty swojej pracy, np. autorskie dodatki, własny projekt graficzny.

Dział ten nie służy do reklamy. Nie stosuj sloganów ani zachęt do rejestracji. Nie umieszczaj bannerów graficznych. Nie chwal się konkursami albo eventami. Tematy zawierające te treści będą traktowane jako reklamy i usuwane.

Aby napisać temat w tym forum użytkownik musi posiadać przynajmniej 20 postów.
 
Awatar użytkownika
Tpk-Games
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 12 maja 2015, 18:42
Kontaktowanie:

TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

Autor tematu

17 maja 2015, 19:53

Witam! Chciałbym wam zaprezentować moje forum komputerowo-growe.
Masz problem z komputerem, grą? Dołącz do naszej społeczności graczy, entuzjastów oraz znawców komputerowych!
Doradzamy, pomagamy, publikujemy, komentujemy gry fpp, mmorpg, mmofps, tpp, moba, online.
Ponadto znajdziecie u nas wszechpomocne poradniki i tutoriale związane ze konserwacją, naprawą, obsługą PC.
Zapraszamy wszystkich no i widzimy się na TcgForum.pl :)


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

17 maja 2015, 21:04

Hey, co ma mnie zachęcić do udzielania się tam?


 
Awatar użytkownika
Tpk-Games
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 12 maja 2015, 18:42
Kontaktowanie:

Re: TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

Autor tematu

17 maja 2015, 21:08

Np. comiesięczny konkurs - Zbieraj Punkty Łap Nagrody :)


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

18 maja 2015, 0:29

Chodziło mi bardziej o to że tematyka jest aktualnie bardzo oklepana i jest wiele innych stron które mogą okazać się bardziej wiarygodne.
Ciekawi mnie czy masz jakiś plan rozwoju, przyznam że osobiście nie odważyłbym się uruchomić forum o takiej tematyce, bez wielkiego nakładu pracy, pieniędzy przeznaczonych na reklamę jest nikła szansa że serwis osiągnie stopień zainteresowania na tyle duży że ktoś z konkurencyjnego forum stwierdzi że u Ciebie jest lepsze miejsce na dyskusję.


 
Awatar użytkownika
Tpk-Games
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 12 maja 2015, 18:42
Kontaktowanie:

Re: TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

Autor tematu

18 maja 2015, 13:37

Zacznijmy od tego, że nigdy nic nie planuje - zawsze wszystko wychodzi w praniu jak to się mówi.
Tematyka jest oklepana już od jakiegoś czasu a forum też ma już prawie 2 lata - więc nie założyłem go wczoraj.
Staram się jak mogę, co do reklamy to forum musi samo na siebie zarabiać aby można było go reklamować (choć może działa to i w drugą stronę - nw jeszcze nie kupowałem żadnych reklam).
A tak nawiasem mówiąc - nie widziałem aby wasze forum się gdzieś reklamowało.
To czy użytkownicy przyjdą zależy od tylko i wyłącznie od nich - a naszym zadaniem jest pokazanie się od jak najlepszej strony (strony).


 
Awatar użytkownika
edek
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2015, 22:17

Re: TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

21 maja 2015, 22:21

jak sam widzisz drogi kolego forum istnieje 2 lata a ile ma postów i jak się ma do takiego giganta jak mp... (tu brak reklamy)? czemu tak piszę bo sam kiedyś miałem forum o podobnej tematyce, które miało kilkuset użytkowników ale niestety zabrakło mi sił i chęci do walki. Życzę wytrwałości i powodzenia.


 
Awatar użytkownika
Tpk-Games
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 12 maja 2015, 18:42
Kontaktowanie:

Re: TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

Autor tematu

23 maja 2015, 20:05

Wiem o którego giganta ci chodzi - ale my nie zajmujemy się wszystkim (chety, bugi, hacki - nie). Przez dwa lata forum istniało pod czterema domenami i sześcioma nazwami. Dopiero ostatnio objęliśmy jedno stanowisko. Zajmujemy się grami oraz komputerami. Co do wytrwałości nie mam zamiaru się poddać - choćbym miał na tym zbankrutować - nie ma takiej mowy. Za około dwa tygodnie mam zamiar pokazać - świetne, oryginalne, ciekawe, jedyne takie, przyjazne użytkownikom TcgForum.pl


 
Awatar użytkownika
Artur
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2012, 8:24
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

02 sty 2016, 17:40

Jak tak patrzę na te forum to widzę w tym milion innych serwisów też traktujących o grach albo samym Counter-Strike'u. Jakoś nie przyciąga mnie do rejestracji ani nawet do przyciągania. Nie podam konkretnego przykładu, ale jest to szablon jak każdy inny wśród takich for, tylko z innymi kolorami. Ale logo przynajmniej jest spoko.


 
Awatar użytkownika
Lehoto
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2017, 10:38

Re: TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

22 mar 2017, 10:48

Na forum nie ma zbyt wielu postów, ale ogólnie wrażenia na plus. Podoba mi się, że obraliście nieco inną ścieżkę na rozwój. Masz jakieś profity z prowadzenia tego forum czy wszystko robić tylko z dobroci serca?


 
Awatar użytkownika
Tpk-Games
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 12 maja 2015, 18:42
Kontaktowanie:

Re: TcgForum.pl: Gry i komputery forum!

Autor tematu

25 mar 2017, 0:38

Dzięki za opinie, odnośnie pytania - ciężko nazwać to co z tego mam profitami bo nie pokrywają one nawet w 1/4 utrzymania tego forum jednak zawsze coś tam wpadnie.
@Artur- fora o cs'ie to trochę jak zmieszanie z błotem - zapewniam, że aż tak źle znowu nie jest. Szkoda, że nie ciągnie cię do takich forów - tak czy inaczej dzięki za ocenę ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości