Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Misio
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 11 sie 2012, 23:05

Forum o książkach

Autor tematu

07 kwie 2013, 20:57

Witam,

Ostatnio przeglądam różne Polskie fora o książkach. Wygląd i organizacja nie jest tam najlepsza. Sam chciałbym stworzyć takie forum, ale nie wiem, czy jest jakikolwiek sens. Jest jedno forum, bardzo duże z resztą, które ma wiele oddanych użytkowników i wiele ciekawych tematów.

Mam dużo czasu na prowadzenie takiego forum, potrafię dobrze dobrać Moderatorów, którzy dobrze wykonują swoją pracę oraz wiem, co zrobić, żeby forum było przejrzyste i miłe dla użytkownika. Brać się za to, czy odpuścić?

Pozdrawiam,


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Forum o książkach

07 kwie 2013, 22:07

Lubisz czytać?


 
Awatar użytkownika
Trace
Stały użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:45

Re: Forum o książkach

08 kwie 2013, 14:16

Mnie tylko zastanawia jak my mamy ci pomóc. Takie decyzje powinieneś podejmować sam... Może ty powiedz nam jak myślisz i potem może wytworzy się dalsza dyskusja.


 
Awatar użytkownika
Misio
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 11 sie 2012, 23:05

Re: Forum o książkach

Autor tematu

08 kwie 2013, 19:39

Macsch15 napisał/a:
Lubisz czytać?


Kocham czytać!


 
Awatar użytkownika
Misio
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 11 sie 2012, 23:05

Re: Forum o książkach

Autor tematu

09 kwie 2013, 13:57

Poprzedniego posta nie mogę edytować, a nie zauważyłem posta Trace.

Tak więc jest kilka Polskich forów o książkach. Największe to http://forumksiazka.pl/. Teraz nasuwa mi się pytanie, czy dam rade konkurować z takim forum? Mają bardzo dużo ciekawych tematów i stałych użytkowników ale trudno się tam odnaleźć, sam wiem, bo jestem użytkownikiem. Jak już napisałem potrafię zadbać o forum i zrobić tak, aby było przejrzyste i przyjazne dla użytkowników.


 
Awatar użytkownika
PerfectM
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:01

Re: Forum o książkach

13 kwie 2013, 16:33

Moim zdaniem jeśli twoje forum będzie inne niż pozostałe na rynku to (oczywiście lepsze) to masz duże szanse na wybicie się. Trochę spamu na forum o książkach, przed spamem popisz po ludziach z forum że zakładasz nowe lepsze i żeby zaglądali.


 
Awatar użytkownika
LukN
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2013, 23:42

Re: Forum o książkach

17 kwie 2013, 18:50

Misio napisał/a:
Poprzedniego posta nie mogę edytować, a nie zauważyłem posta Trace.

Tak więc jest kilka Polskich forów o książkach. Największe to http://forumksiazka.pl/. Teraz nasuwa mi się pytanie, czy dam rade konkurować z takim forum? Mają bardzo dużo ciekawych tematów i stałych użytkowników ale trudno się tam odnaleźć, sam wiem, bo jestem użytkownikiem. Jak już napisałem potrafię zadbać o forum i zrobić tak, aby było przejrzyste i przyjazne dla użytkowników.

Już padło :D chyba, że zły adres podałeś.

PerfectM napisał/a:
Moim zdaniem jeśli twoje forum będzie inne niż pozostałe na rynku to (oczywiście lepsze) to masz duże szanse na wybicie się. Trochę spamu na forum o książkach, przed spamem popisz po ludziach z forum że zakładasz nowe lepsze i żeby zaglądali.


Nie ma to jak polecać spamowanie ;)


 
Awatar użytkownika
Cz3ster
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2013, 21:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Forum o książkach

18 kwie 2013, 17:37

Ogólnie moim zdaniem lepiej zrobić katalog książek z możliwością komentowania, do tego malutkie forum.


 
Awatar użytkownika
Trace
Stały użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:45

Re: Forum o książkach

18 kwie 2013, 18:14

Jaki jest sens takiego katalogu, skoro będzie forum? Zbędne duplikowanie. To samo można stworzyć za pomocą tematów, a komentarze = posty.


 
Awatar użytkownika
Cz3ster
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2013, 21:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Forum o książkach

20 kwie 2013, 8:05

Teoretycznie tak ale według mnie robienie z wszystkiego, mija się z celem.


 
Awatar użytkownika
BLOCKER
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2013, 7:33

Re: Forum o książkach

15 maja 2013, 12:50

Itak jest właśnie z forami o książkach, padają jak much po deszczu .
Ostatnio zmieniony 15 maja 2013, 16:29 przez Ralfp, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: warn za precelek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości