Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Zmiana cennika domen AfterMarket.pl

Autor tematu

04 paź 2012, 20:36

Drodzy użytkownicy,
Pragnę poinformować, iż w nadchodzącym miesiącu w naszym serwisie ulegnie zmianie cennik rejestracji i odnowień domen.
Zmiana cennika związana jest ze stale rosnącymi kosztami utrzymania serwerów i innej infrastruktury niezbędnej do utrzymywania Waszych domen. Szczegóły nowego cennik znajdują się pod adresem:
http://www.aftermarket.pl/Cennik_PL_20121001.pdf
Z pozdrowieniami,
Michał Pleban
AfterMarket.pl


Aktualnie dość poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem wszystkich domen do Premium.pl, kwoty za odnowienie robią się podobne a AM zaczyna mnie irytować powoli, szczególnie jeśli chodzi o niedostępność serwisu lub utrudniony dostęp.

Co ciekawe, aktualnie mam tańszą rejestracje .pl (5 groszy?) niż przed podwyżką bo mam 20+ domen, ot taki paradoks.

Nie chcę wyjść na jakiegoś sknerę który kłóci się o parę złotych, ale pamiętam że kiedy to jeszcze był Dropped.pl - znacznie lepiej się prezentował.
Od czasu kierowania Dropped do AM mam wrażenie że cały czas jest coraz gorzej.


 
Awatar użytkownika
Trace
Stały użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:45

Re: Zmiana cennika domen AfterMarket.pl

04 paź 2012, 21:01

Mam takie samo wrażenie. Też mam wszystkie domeny w AM, ale zastanawiam się nad przejściem. OVH jeszcze ma tanio.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Zmiana cennika domen AfterMarket.pl

Autor tematu

04 paź 2012, 21:12

W OVH operacje takie jak cesja, wydanie AI to papierowa robota.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości