Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Simikao
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2013, 13:12

phpBB by przemo - nie można pisać na portalu

Autor tematu

04 lip 2013, 13:25

Witam,
po pierwsze chciałbym przeprosić jeśli piszę w złym temacie, bo nie wiem, w którym powinienem to napisać. Ale do rzeczy: jestem młodszym administratorem forum PCTT, ale od pewnego czasu jest z nim problem taki, że nie można dodawać tam nowych treści. Z tego co słyszałem admin próbował wykonać downgrade, ale po przekopiowaniu bazy przestały wyświetlać się polskie znaki.
Czy miał ktoś podobny problem i/lub mógłby pomóc?

Pozdrawiam,
Szymon "Simikao"


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Problem natury technicznej

04 lip 2013, 14:08

Witaj,
Przenoszę do działu phpBB.

To jakiś gotowy portal w phpbb 2 by przemo? Jakieś błędy się pojawiają? Dlaczego administrator nie może napisać o tym?
Nie umieściłeś żadnych szczegółów, co więcej - nic nie możesz zrobić w tej sprawie. Admin zepsuł to admin powinien naprawić.

Ten "portal" nie działa przypadkiem ściśle z tematami na forum?

Nie ma czegoś takiego jak "downgrade".


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości