Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Ralfp
Stały użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: 11 sie 2012, 9:16

Re: Joshorum - polska komercha - Temat główny

07 mar 2013, 16:07

I support zrobił bye bye...


 
Awatar użytkownika
sebag23
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 23 lis 2012, 13:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Joshorum - polska komercha - Temat główny

07 mar 2013, 16:52

To mnie rozwaliło
Witam,jestem tutaj nowy i skrypt jest mi znany od dzisiaj, ale zrobił on na mnie bardzo dobre wrażenie więc już jutro zamierzam kupić licencje, i pomagać Joshorum rozkwitać, tak jak jest to tylko możliwe, ale w tym temacie chodzi mi o waszą ocenę skryptu , w skali 1-10 jak bardzo podoba wam sie skrypt? Oczywiście weźcie pod uwagę, że skrypt jest dalej aktualizowany

Moja ocena 10-10
Dlaczego? dlatego,że żaden inny skrypt nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten(i nie są to próby podlizania się czy coś w tym stylu) Uważam że ten skrypt już za niedługo będzie częściej używany niż vBulletin a nawet i IPB. Przynajmniej mam taką nadzieje, i zrobię wszystko aby tak się stało. Teraz chciałbym zapoznać się z waszym zdaniem ;)

Pozdrawiam


Źródło: staraprochownia


 
Awatar użytkownika
CTRL
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2013, 14:05
Lokalizacja: Stromiec
Kontaktowanie:

Re: Joshorum - polska komercha - Temat główny

16 mar 2013, 14:10

Witam, zarejestrowałem się na tym forum specjalnie aby ogłosić Wam, że Joshorum właśnie stało się skryptem darmowym i dostępnym dla wszystkich. Jestem autorem tego skryptu, a Wasze posty dały mi do myślenia. Skoro stwierdziliście że gdyby był darmowy to byście mi pomagali, to liczę na Was w przyszłości. Na stronie marcin.co niedługo pojawi się nowa wersja pozbawiona systemu licencji itp. Nie chcę żebyście plotkowali na temat powodu tych zmian, nie mogę na razie go zdradzić. Zapowiem jedynie, że będzie jeszcze więcej dobrych nowin.

No i supportu już nie ma, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę do mnie pisać.
(najlepiej na gg 10779916)


 
Awatar użytkownika
Trace
Stały użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:45

Re: Joshorum - polska komercha - Temat główny

Autor tematu

16 mar 2013, 16:32

A nie możesz sam go supportować i skrobnąć jakąś "indywidualną" stronę dla Joshorum?


 
Awatar użytkownika
Ralfp
Stały użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: 11 sie 2012, 9:16

Re: Joshorum - polska komercha - Temat główny

16 mar 2013, 17:15

Witam na forum

Jako osoba która była tam gdzie stoisz teraz dam ci kilka rad, na początek:

1. Jeśli potrafisz liczyć, to licz na siebie.

Jedyni ludzie którzy będą poważnie interesować się projektem to ci którzy go do czegoś realnie potrzebują. W tym przypadku będą to ludzie mający "żywe" forum na twoim rozwiązaniu. Nim to się stanie nie masz szans znaleźć ludzi którzy aktywnie będą poświęcać mu czas i ci pomagać.

Chcesz aby aplikacja była wspierana? Załóż i sam prowadź support. Jeśli projekt zacznie zdobywać popularność, pojawią się osoby które ciebie odciążą i przejmą cześć pracy.


2. Nie śpiesz się

Wbrew temu co się mówi, OS nie jest wyścigiem, tu nie o to chodzi. Chodzi o zaproponowanie swojej wizji. Tym się to różni od softu komercyjnego który musi spełniać każdą zachciankę userów i robić to już teraz natychmiast - oni mają przystawiony do skroni pistolet, programiści OS nie mają.


3. Popełniaj błędy

To praktyka a nie teoria czyni mistrza. Popełnione błędy zawsze można poprawić.


4. Nie daj się wciągnąć w wojenki

Nie piszesz dla programistów tylko dla użytkowników. Słuchaj tego co ludzie mówią o twoim kodzie, ale nie traktuj tego jako rozkaz. Nie istnieje jedyny słuszny sposób dla każdego problemu, podobnie istniejące technologie nie są ani lepsze ani gorsze - są różne. To samo dotyczy kodu. Idealny kod nie istnieje.


5. Korzystaj z gotowych rozwiązań

Wiem że na początku wydaje się że wszystko można zrobić lepiej... ale z tego podejścia na szczęście się wyrasta. Im szybciej zaczniesz pracować z gotowymi rozwiązaniami tym lepiej dla twojego czasu, projektu i użytkowników. Usera końcowego nie obchodzi czy system szablonów jest autorski czy gotowy tak długo jak nie sprawia on mu problemów. A skoro tak... to po co tracić czas na wymyślanie koła na nowo jeśli można go poświęcić na tworzenie nowej funkcjonalności albo usprawnianie starej.

To by było na tyle. Pozdr.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Joshorum - polska komercha - Temat główny

17 mar 2013, 8:27

CTRL napisał/a:
No i supportu już nie ma, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę do mnie pisać.


Witaj,
Jeżeli chcesz, możesz spokojnie stworzyć temat tutaj na forum o rozwoju i planach. :)


 
Awatar użytkownika
Trace
Stały użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:45

Re: Joshorum - polska komercha - Temat główny

Autor tematu

30 mar 2013, 9:11

http://marcin.co/joshorum-download
Phi.. nawet nas nie poinformował, taki z niego kolega :P.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Joshorum - polska komercha - Temat główny

01 gru 2013, 21:55

Wszystko padło, projekt znikł.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości