Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Patryk vB
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2016, 0:29
Kontaktowanie:

Re: vBulletin - Temat główny

28 lis 2016, 12:30

To nie chodzi o poddanie się, bo wykonanie tłumaczenia to nie jest lot na księżyc ;) . Chodzi mi o to że początkowo chciałem pracować na wersji Cloud by później przejść na wersję Connect. Niestety wersja Cloud miała błędy które chciałem zgłosić, by forum nie straszyło "kwiatkami". Uważałem że wersja Cloud powinna działać bez problemu, a wszelkie błędy po stronie samego skryptu/hostingu powinny być naprawiane za free. Niestety tak nie jest, więc jeśli nie masz wykupionego supportu dla wersji Cloud nikt nie zajmie się błędami skryptu/instalacji . Druga sprawa, ze zostałem posądzony przez vB o kradzież wizerunku wykorzystując w nazwie vBulletin. Szkoda tylko że upomnieli się o nazwę dopiero po ok 2 tygodniach, a nie podczas rejestracji, przecież wystarczy zablokować możliwość rejestracji domen z wykorzystaniem nazwy vBulletin. Mniejsza o to, przeskoczyłem na XenForo i to był, w moim odczuciu, najlepszy ruch jaki mogłem wykonać.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości