Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Gravo
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2017, 15:23

[PROPOZYCJA] Dla osoby pozycjonującej globalnie

Autor tematu

18 lis 2017, 9:38

Cześć wszystkim...

Pewien czas temu pisałem podobny temat, który okazał się sukcesem ponieważ udało mi się znaleźć zaufaną z odpowiednimi umiejętnościami wspólnika z którym wspólnie zarobiliśmy fajną sumę pieniędzy. Niestety wszystko co dobre się skończyło ze względu na nasze życie prywatne. Po dłuższym odpoczynku postanowiłem wrócić do poprzedniej formy zarabiania a co za tym idzie poszukuję wspólnika na dłuższy okres współpracy.

Odnośnie wymagań od przyszłego wspólnika, są one następujące:

- Koniecznie musi znać się na pozycjonowaniu i zdobywaniu trafficu globalnego(Polska mnie nie interesuję)
- Jego głównym zadaniem jest dbanie o jak najwyższe pozycję
- Posiadać odpowiednie cechy charakteru: odpowiedzialny, uczciwy(czas pokaże), zaangażowany, chętny, kreatywny i dojrzały do zarabiania pieniędzy przez internet
- Jeżeli jest konieczność inwestujemy 50 na 50

Moja osoba zajmuję się pozostałymi sprawami i inwestycjami, czyli serwisy, koordynowanie nimi, teksty, grafiki itp itd. Mam pomysły na niszę i sposób działania. Zarabiać będziemy na tym na czym udało mi się zarobić najwięcej w swoim życiu czyli CPA/PPA. Więcej informacji udzielę indywidualnie.

Nie chcę tracić czasu na osoby nie zdecydowane więc proszę o kontakt wyłącznie zainteresowane i z pozytywnym podejściem do tematu osoby na poniższy E-mail:

Adres E-mail do kontaktu z moją osobą: company-cpa@o2.pl

Ps. Proszę nie pisać PW !!

Pozdrawiam


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości