Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
szlipp
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2013, 12:04
Kontaktowanie:

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

24 lip 2013, 12:12

Trzeba cały czas pozycjonować przecież i zdobywać nowe wartościowe linki ;) Jednak z moich obserwacji największą moc SEO ma wciąż wiek domeny


 
Awatar użytkownika
Yelow
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06 mar 2013, 15:21

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

05 sie 2013, 13:09

Zgadzam się, wiek domeny jest ważny, ale na pozycję strony wpływa również wiele innych czynników takich jak: jakość oraz ilość linków prowadzonych do strony, aktywność w serwisach społecznościowych (szczególnie google + i facebook), oryginalne i wartościowe treści na stronie internetowej i oczywiście sama optymalizacja strony pod kątem SEO. Warto też zwrócić uwagę na działania konkurencji, często my również możemy pozyskać linki ze tego samego źródła.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 15:50 przez Macsch15, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięty link reklamowy.


 
Awatar użytkownika
marqku
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2013, 17:30
Lokalizacja: Poland/France

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

15 paź 2013, 18:44

Pozycja w necie zalezy tez od tresci,wiem to ,bo moja WWW uzyskala np PR 3 w 2 miesiace,potem spadla na 2 a obecnie po roku i 2 miesiacach ma 4,ogadalnosc/wizyty unikalne dzienne wynosi miedzy 570,a 930 osob a w weekendy przekracza 1000
I co najwazniejsze nigdy nie dodalam jej do zadnego katalogu,nie dlatego bo nie,ale nie mialam czasu.
To taka WWW glownie dla Pan domu, Kobiet


 
Awatar użytkownika
lordnitos
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 22 lis 2012, 18:36
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontaktowanie:

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

16 paź 2013, 10:26

Coś w tym jest, najważniejsza jest treść. Bo nie wiadomo jak rozbudowane może być forum, nie wiadomo ile pieniędzy mogło pochłonąć pozycjonowanie a jeżeli treść nie zaciekawi użytkowników to nic to nie da.


 
Awatar użytkownika
marqku
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2013, 17:30
Lokalizacja: Poland/France

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

16 paź 2013, 14:59

mialam subdomene i tresc odbiegala o glownej calosci,chociaz do niej nawiazywala i musialam skasowac,bo mi psula caloksztalt i byl spadek.Usery i goscie doslownie omijali subdomene


 
Awatar użytkownika
StartCV
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2013, 17:42
Kontaktowanie:

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

22 paź 2013, 17:49

Pozycjonowanie to proces ciągły, więc pytanie o to jak długo zajęło pozycjonowanie jest nie bardzo na miejscu.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

Autor tematu

22 paź 2013, 19:00

Oczywiście, chodzi o początkowe efekty, po starcie witryny.


 
Awatar użytkownika
czesiek_poznanski
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2013, 15:14

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

08 lis 2013, 15:20

StartCV napisał/a:
Pozycjonowanie to proces ciągły, więc pytanie o to jak długo zajęło pozycjonowanie jest nie bardzo na miejscu.


Dokładnie tak :P
Ostatnio zmieniony 08 lis 2013, 23:49 przez Macsch15, łącznie zmieniany 1 raz.


 
Awatar użytkownika
delcortez
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 20 lut 2015, 20:10

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

20 lut 2015, 20:23

Mi zajęło około dwóch tygodni od momentu w którym zacząłem pozycjonować żeby strona wskoczyła na 5 miejsce dla frazy poniżej 200 000.


 
Awatar użytkownika
kolumna24
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2016, 0:14
Lokalizacja: Łask
Kontaktowanie:

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

17 kwie 2016, 0:26

Ja swoją stronę pozycjonuję cały czas. Nie ma czegoś takiego jak pozycjonowanie przez jakiś okres. W pierwszej kolejności wybieramy sobie słowa kluczowe/frazy na jakich chcemy być widoczni. Następnie przygotowujemy stronę internetową z tekstami, w których znajdą się wybrane przez nas słowa kluczowe. Im większy objętościowo tekst - nawet 10 000 znaków na podstronę to lepiej. Następnie zdobywamy linki z anchorem na dane słowo kluczowo. Pamiętaj aby linki prowadzące do Twojej strony były zróżnicowane. Jeśli konkurencja na dane słowo będzie mała to szybko zawędrujemy na wysokie pozycje. Z czasem może się okazać, że chcemy być widoczni na kolejne słowa kluczowe. I tak cały czas musimy rozwijać naszą stronę internetową. Im wyższa pozycja w google na wybrane słowo tym większy ruch. Wszystko zależy także od ruchu generowanego przez dane słowo.


 
Awatar użytkownika
hightower
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2016, 13:55
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

14 gru 2016, 14:20

tak jak kolega wyżej żeby mówić o pozycjonowaniu strony obecnie w czasach pingwina i algo 4 google to trzeba mieć bardzo małą wiedzę z zakresu pozycjonowania albo dużo szczęścia w działaniach obecnych. niestety ale podstawa to SEO i optymalizacja strony www-> dopiero po tych działaniach można mówić o jakimkolwiek linkbuildingu. Dobra strona, unikatowe teksty to więcej niż połowa sukcesu.


 
Awatar użytkownika
developer1
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 13 lip 2014, 23:06

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

18 lip 2017, 9:47

Są dwa rodzaje SEO::

1. Poważne SEO - czyli robione przez poważne, wiekowe firmy zajmujące się tylko i wyłącznie SEO. Tych firm jest mało (w PL brak, najbliższa to jest BiSet z Berlina; co prawda oni są drodzy, ale rzeczywiście skuteczni);

2. Pseudo SEO - w Polsce full, absolutne zero wiedzy od strony SEO, tylko popisywanie się i nabieranie ludzi.

Do tematu :: Polskie SEO to shit. Ja mam 2 webApps i obie pozycjonowałem sam. Jakieś 8-10 tygodni


 
Awatar użytkownika
ambrozy
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2014, 11:14
Kontaktowanie:

Re: Długo zajęło Tobie pozycjonowanie strony?

12 wrz 2017, 11:08

Zanim moja strona weszła do top10 musiałem 1,5 roku linkować i tworzyć wartościową treść.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości