Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
dominik90
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2013, 23:51
Kontaktowanie:

Sklep internetowy

Autor tematu

02 sty 2014, 16:18

witam, poszukuję taniego/darmowego skryptu sklepu internetowego najlepiej z możliwością integracji z hurtownią AB S.A. Wcześniej nie miałem styczności ze sklepami internetowymi dlatego proszę o sugestie. Jeszcze jednak uwaga, cena produktu może być tylko i wyłącznie ceną brutto, nie może być informacji z automatu ile netto/brutto, jestem zwolniony z VAT.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Sklep internetowy

02 sty 2014, 16:30

Hey,
Nie napisałeś do konkretnie czego ma być ten sklep, możesz wypróbować te popularne, może akurat któryś z nich będzie spełniać Twoje wymagania.


Możesz się też pokusić o Wordpress z wtyczką e-commerce:
http://wordpress.org/plugins/wp-e-commerce/


 
Awatar użytkownika
dominik90
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2013, 23:51
Kontaktowanie:

Re: Sklep internetowy

Autor tematu

02 sty 2014, 19:15

Głównie sprzęt i akcesoria komputerowe, zależy mi na niskich kosztach wdrożenia.


 
Awatar użytkownika
installsat pl
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2014, 10:30
Kontaktowanie:

Re: Sklep internetowy

04 sty 2014, 10:57

Kiedyś bawiłem się właśnie skryptami i chyba najlepiej wypadła presta. Tylko, że jak masz wiedze i umiejętności to i Virtuemart będzie ok.


 
Awatar użytkownika
sebag23
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 23 lis 2012, 13:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sklep internetowy

04 sty 2014, 13:19

Z prestashop pracuję już kilka lat i jest dobra. Wersja 1.5 się ucywilizowała, od pierwszego wydania są częste aktualizacje. Wcześniej (w 1.4) trzeba było bardzo długo czekać na jakąkolwiek aktualizację. Polskie wsparcie też się wzmocniło.


 
Awatar użytkownika
dominik90
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2013, 23:51
Kontaktowanie:

Re: Sklep internetowy

Autor tematu

06 sty 2014, 17:50

Styczności ze sklepem wcześniej nie miałem więc w tej dziedzinie umiejętności brak. Z systemami CMS owszem. Przetestuje sobie wszystkie i któryś wybiorę. Dzięki za pomoc ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości